8 скликання (1 сесія): Про співфінансування проєкту «Капітальний ремонт приміщень вхідної групи з влаштуванням нового освітнього простору ОНЗ «Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст.»

І сесія VIII скликання друге пленарне засідання

від 07 грудня 2020 року                                                                                   № 19

Про співфінансування проєкту

«Капітальний ремонт приміщень

вхідної групи з влаштуванням

нового освітнього простору

ОНЗ «Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Керуючись ст.26, ст.ст.50,64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про освіту», розглянувши звернення дирекції ОНЗ «Червоненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Червоненської селищної ради» від 01.12.2020 № 71, враховуючи висновок спільного засідання постійних комісій, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Провести перерозподіл коштів з загального фонду КПКВК 0111020 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» на спеціальний фонд КПКВК 0111180 «Виконання заходів в рамках реалізації програми «Спроможна школа для кращих результатів» в сумі 320 600 грн. для співфінансування проєкту.
  2. Внести зміни до програми розвитку освіти Червоненської ОТГ на 2019 - 2021 роки, затвердженої рішенням 40 сесії сьомого скликання від 22.12.2018 року «Про затвердження Програм», замінивши цифри «1288,668 тис.грн» на «1193,492 тис.грн.» у колонці «Загальна вартість проєкту»; цифри «174,578 тис.грн.» на «495,178 тис.грн». в рядку «Місцевий бюджет»; цифри «415,776 тис.грн.» на «0» в рядку «Інші джерела фінансування».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

Селищний голова                                                                Юрій ЯЩУК