Про внесення змін до програми розвитку освіти Червоненської селищної ради на 2019-2021 роки (2 проєкт)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

___ сесія VIII скликання

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

від  17 грудня 2020 року

Про внесення змін до програми

розвитку освіти Червоненської  селищної ради

на 2019-2021 роки

Відповідно до ст.26, ст.ст.50,64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про освіту»,  Закону України «Про дошкільну освіту», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до програми розвитку освіти Червоненської селищної ради на 2019 - 2021 роки затвердженої рішенням 40 сесії сьомого скликання від 22.12.2018 року «Про затвердження Програм» та викласти Програму в новій редакції (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг.

Селищний голова                                                                            Юрій ЯЩУК

Витяг з «Програми розвитку освіти Червоненської  об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки (зі змінами)»