Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

8 скликання (6 проєкт_2): Про затвердженя проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Червоненська селищна рада

Житомирської області

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

VI сесія VIII скликання

від 18 березня 2021 року                                                                                         №

 

Про затвердженя проекту

землеустрою щодо відведення

земельної ділянки

           

         На виконання  статтею 12, 79-1 , 123 Земельного кодексу України, статтями 30, 56 Закону України «Про землеустрій» п.1 пп. 34 статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 11,1225 га, яка перебуває у комунальній власності  Червоненської селищної ради та заслухавши інформацію спеціаліста І категорії земельних ресурсів комунальної власності та екології селищної ради Волинця О. враховуючи  рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи,селищна рада,  селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (кадастровий номер 1820355600:03:000:0254), яка знаходиться в комунальній власності територіальної громади Червоненської селищної ради, площею 11,1225 га за межами населеного пункту смт. Червоне  з цільовим призначенням 01.07 для ведення городництва.

2. Доручити селищному голові провести державну реєстрацію вище вказаної земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

 

Селищний голова                                                                                Юрій ЯЩУК