Про розгляд листа управління праці та соціального захисту населення Андрушівської РДА (32 сесія)

Андрушівського району Житомирської області

Тридцять друга сесія                                                              сьомого скликання

від 13 червня 2018 року

Про розгляд листа управління

праці та соціального захисту населення

Андрушівської РДА

Відповідно п.23 ст.26, ст.ст.61,64,65 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.93 Бюджетного Кодексу України, розглянувши лист начальника управління праці та соціального захисту населення Андрушівської РДА від 10.04.2018 року за № 02-20/721 про виділення коштів, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Селищну програму підтримки управління праці та соціального захисту населення Андрушівської РДА на 2018 рік (додається).

2. Надати субвенцію з місцевого бюджету державному бюджету в особі Управління праці та соціального захисту населення Андрушівської РДА в сумі 20000,00 грн. (двадцять тисяч гривень), на придбання комп’ютерної техніки.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                  Ю.В. Ящук

Рішенням 32 сесії селищної

ради 7 скликання

від 13 червня 2018 року

СЕЛИЩНА ПРОГРАМА

підтримки управління праці та соціального захисту населення Андрушівської РДА

на 2018 рік

ПАСПОРТ  Програми

1.

Ініціатор розроблення Програми

2.

Розробник  Програми

3.

Відповідальний виконавець Програми

4.

Термін реалізації Програми

2018 рік

5.

Основні джерела фінансування Програми

Бюджет селищної ради

6.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, усього:

20,0 тис. грн.

І. Загальні положення Програми

Програма спрямована на посилення соціального захисту інвалідів всіх категорій, людей похилого віку, малозабезпечених сімей, створення сприятливих умов для їх життєдіяльності, захист прав, наданих Конституцією та законами України.

Життєзабезпечення соціально незахищених верств населення підтримується системою пільг, допомог, компенсацій та субсидій, які визначені відповідними законами. Проте, незважаючи на прийняття значної кількості актів законодавства та інших нормативних документів щодо вищевказаних категорій громадян на рівні держави, їх виконання не є достатнім через обмежене фінансування з державного бюджету.

За 2017 рік та І квартал 2018 рік до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації надійшло близько 1830 тис. звернень громадян громади з надання соціальних допомог.

Матеріально-технічна база управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації потребує покращення.

Недостатнє фінансування управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації з Державного бюджету залишає проблемним питання покращення матеріально-технічного забезпечення, що в умовах  значного росту звернень громадян за призначенням житлових субсидій унеможливлять забезпечити у повному обсязі соціальну підтримку жителів громади Червоненської селищної ради.

Прийняття Програми, спрямованої на покращення ефективності надання управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації соціальної підтримки малозабезпеченим та соціально вразливим верствам населення  сприятиме покращенню роботи управління і як наслідок покращення надання послуг соціально вразливим верствам населення громади Червоненської селищної ради.

ІІ.     Мета Програми

Головною метою Програми є створення умов для покращення ефективності надання соціальної підтримки управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації найуразливішим верствам населення громади Червоненської селищної ради, а також підвищення ефективності системи соціальної допомоги і спрощення процедури її надання, забезпечення належного прийому громадян.

ІІІ.  Основні завдання Програми

Надзвичайно важливим є необхідність забезпечення зручних і сприятливих умов отримання послуг громадянами. Завдяки створенню належних умов для роботи спеціалісти управління зможуть зручно та швидко обслуговувати населення громади. Для цього необхідно і надалі проводити удосконалення ефективної системи надання соціальних послуг.

Таким чином, створення і підтримка  умов праці для ефективного функціонування  управління є проблемою, для розв’язання якої розроблена  Програма.

ІV. ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Виконання Програми дасть можливість:

• забезпечити в межах своїх повноважень реалізацію державної політики соціального захисту населення громади;
  • покращити соціальне обслуговування та надання соціальної підтримки населенню громади;
  • сприяти зміцненню матеріально-технічної бази управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації;
  • підвищити рівень інформованості населення громади про заходи соціального захисту, які передбачені діючим законодавством.

V. ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОГРАМИ

Фінансове забезпечення проводиться за рахунок коштів  бюджету Червоненської селищної ради.

Орієнтовний обсяг коштів, що пропонується залучити на виконання заходамів Програми, становить 20,0 тис. грн.