Всеукраїнський профілактичний захід «УРОК»

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 26.08.2020 року «Про організацію та проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» і на виконання Програми виконання заходів Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року», в Червоненській об’єднаній територіальній громаді було організовано та проведено I етап профілактичного заходу «Урок». Станом на 15 вересня поточного року не виявлено дітей, які не приступили до навчання в загальноосвітніх навчальних закладах.

Рейд «Урок» продовжуватиметься протягом жовтня місяця поточного року. Тому, нагадуємо батькам дітей шкільного віку, що за ухиляння від забезпечення необхідних умов навчання та виховання дітей передбачена відповідальність згідно статті 184 КУпАП.