Про порядок організації та залучення громадян до громадських робіт на 2017 рік

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н  Н Я

Сімнадцята сесія                                                                                              першого скликання

від 22 грудня 2016 року

Про порядок організації та залучення громадян

до громадських робіт на 2017 рік

Заслухавши інформацію селищного голови Ю.В.Ящука щодо необхідності організації та залучення громадян до громадських робіт на 2017 рік, керуючись ст.31 Закону України „Про зайнятість населення», п.7 ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” відповідно до рішення сесії селищної ради від 22.12.2016 року «Про селищний бюджет на 2017 рік», селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.  Затвердити види робіт, які можуть застосовуватись під час організації громадських робіт та мають суспільно-корисну спрямованість, відповідають потребам розвитку селищної громади відповідно до додатку  №1 (додається)

2.  Організувати проведення громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру на підприємствах, організаціях, установах комунальної власності та інших підприємствах, організаціях, установах за видами громадських робіт, що фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету та коштів фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття, коштів роботодавців та інших джерел, не заборонених законодавством.

3.  Фінансування організації громадських робіт у разі залучення зареєстрованих безробітних здійснювати за рахунок селищної ради в сумі 160000 грн.

4.  Уповноважити селищного голову Ю.В.Ящука укладати з Андрушівським районним центром зайнятості договори про організацію громадських робіт та їх фінансування та укласти з особами, які беруть участь у громадських роботах, строкові договори у письмовій формі із занесенням запису до трудової книжки відповідно до законодавства про працю.

5.  Головному бухгалтеру селищної ради С.В.Журбіцькій своєчасно та в повному обсязі здійснювати оплату праці безробітних, залучених до участі у громадських роботах.

Селищний голова                                             Ю.В.Ящук

Додаток № 1

рішенням 17 сесії І скликання

від 22.12.2016 року

ВИДИ РОБІТ

які можуть застосовуватись під час організації оплачуваних громадських робіт та мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам та соціальному розвитку Червоненської селищної об’єднаної територіальної громади

• ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ;
  • впорядкування, благоустрій паркових зон, скверів, придорожніх смуг на території Червоненської об’єднаної територіальної громади;
  • благоустрій кладовищ;
  • ремонт соціально-культорної сфери та комунальної сфери об’єднаної територіальної громади;
  • впорядкування братських могил, пам’ятників, місць поховання загиблих захисників Вітчизни та інших пам’яток культурної спадщини;
  • соціальна допомога та надання побітових послуг особам похилого віку, інвалідам, одиноким пристарілим громадянам об’єднаної територіальної громади;
  • впорядкування зупинок громадського транспорту на території об’єднаної територіальної громади.

Секретар ради                                                   Г.І.Козиренко