Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (10 проєкт): Про передачу індивідуально визначеного майна комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

ПРОЄКТ Р І Ш Е Н Н Я

 

Х  позачергова сесія VIII скликання

від  22 липня 2021 року                                                                           № ___

 

Про передачу індивідуально 
визначеного майна комунальної
власності Червоненської селищної 
територіальної громади

 

Керуючись статтями 25, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 133, 134, 136 Господарського кодексу України, з метою підвищення ефективного та раціонального використання майна комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади,  враховуючи висновки постійної комісії  селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг, селищна рада

 

ВИРІШИЛА: 

1. Припинити з 01 серпня 2021 року комунальному підприємству «Червоненський селищний ринок» Червоненської селищної ради право господарського відання на індивідуально визначене майно комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади, згідно з додатком.

2. Вилучити індивідуально визначене майно, зазначене в пункті 1 даного рішення, з господарського відання комунального підприємства «Червоненський селищний ринок» Червоненської селищної ради та повернути його до 01 серпня 2021 року безоплатно на баланс Червоненської селищної ради згідно акту приймання-передачі.
3. В.о. селищного голови, секретарю селищної ради Безноско Н.Б. створити комісію з приймання – передачі індивідуально визначеного майна від комунального підприємства «Червоненський селищний ринок» Червоненської селищної ради до Червоненської селищної ради.

4. Приймання - передачу вищевказаного комунального майна здійснити відповідно до чинного законодавства України.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з  питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг.

 

 

 

В.о. селищного голови, секретар селищної ради                                     Неля БЕЗНОСКО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


</