Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

8 скликання (11 сесія): Про уповноважену особу на проведення державної реєстрації актів цивільного стану

Червоненська селищна рада

Житомирської області

 Р І Ш Е Н Н Я

 

XІ сесія   VIII скликання

від 20 серпня 2021 року                                                                       № 268

 

Про уповноважену особу

на проведення державної реєстрації

актів цивільного стану

 

         Відповідно до ч.10 ст. 12 Закону України «Про адміністративні послуги»,  ст.25, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 №523 «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», враховуючи узгодженне рішення між Центрально-Західним міжрегіональним управлінням міністерства юстиції (м. Хмельницький) та Червоненською селищною радою, з метою забезпечення надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через Центр надання адміністративних послуг Червоненської селищної ради, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Уповноважити Безноско Нелю Борисівну на проведення державної реєстрації актів цивільного стану: державної реєстрації народження дитини та її походження, державної реєстрації шлюбу, державної реєстрації смерті та покласти на неї відповідальність за зберігання бланків свідоцтв.

2. Уповноваженій особі отримати доступ до Реєстру ДРАЦ через регіональну філію ДП «НАІС» протягом місця з дня прийняття цього рішення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування та відділ «Центр надання адміністративних послуг» (Савенко О.Ю.).

 

 

 

Селищний голова                                                                 Ю. ЯЩУК