Про надання дозволу на розроблення документацій із землеустрою щодо відведення земельної ділянки

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять друга сесія                                                                                         сьомого скликання

Від 21 червня 2017 рік

Про надання дозволу на розроблення

документацій із землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

Розглянувши заяви учасників АТО, заслухавши інформацію спеціаліста – землевпорядника селищної ради Шевцова В.О. про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення в межах населеного пункту с. В. Мошківці керуючись  ст. 116, 118, 121, 122 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с. В. Мошківці віл. Червінська слідуючим громадянам:

• Лебідь Володимир Феларентович орієнтовною площею 2,00га.
  • Поліщук Сергій Миколайович орієнтовною площею 2,00га.
  • Кирилюк Григорій Володимирович орієнтовною площею 2,00га.

2. Дозволити громадянам замовити і виготовити у відповідних землевпорядних організаціях, що мають ліцензії на виконання вказаних робіт, проект землеустрою на площу що вказана в пункті № 1 даного рішення.

3. У разі будь яких змін в площі з гідно пункта № 1 даного рішення, виготовлена документація підлягає розгляду на черговій сесії селищної ради з метою затвердження цієї площі.

4. Спеціалісту земельних ресурсів та комунальної власності селищної ради довести дане рішення до відома громадян, щодо виконання пунктів 1,2,3, цього рішення.

Селищний голова                                                                                      Ю.В.Ящук