Про передачу іншої субвенції з місцевого бюджету до районного бюджету Андрушівського району (56 сесія)

Андрушівського району Житомирської області

П’ятдесят шоста сесія                                                       сьомого скликання

від 01.06.2020 року

Про передачу іншої субвенції з

місцевого бюджету до районного бюджету

Андрушівського району

Відповідно ст.26, ст. 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист директора Комунальної установи «Андрушівський інклюзивно-ресурсний центр» Андрушівської районної ради від 17.02.2020 року за № 18, який надає послуги дітям з особливими освітніми потребами на території громади, про виділення коштів на співфінансування комунальної установи, враховуючи висновок спільного засідання постійних комісій, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до селищного бюджету на 2020 рік:

1.1. Передати кошти іншої субвенції з місцевого бюджету до районного бюджету Андрушівського району в сумі 41383 грн. (сорок одна тисяча триста вісімдесят три гривні), на забезпечення діяльності Комунальної установи «Андрушівський інклюзивно-ресурсний центр» Андрушівської районної ради, який надає послуги дітям з особливими освітніми потребами на території громади.

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                              Юрій ЯЩУК