Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КНП «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2018 рік (40 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

   Р І Ш Е Н Н Я

 

Сорокова сесія                                                                      сьомого  скликання

від 25 грудня 2018 року

                   

Про внесення змін до Програми

фінансової підтримки КНП «Амбулаторія

загальної практики-сімейної медицини»

Червоненської селищної ради на 2018 рік

 

     Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної ради від 04.12.2018 р. за № 3,  селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2018 рік, затвердженої рішенням 37 позачергової сесії  від 09.10.2018 року, зі змінами від 15.11.2018 року, 05.12.2018 року, а саме: в Планах заходів програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2018 рік, змінити цифри: 593,040 тис.грн. на 590,290 тис.грн.; 3,6 тис.грн на 2,9 тис.грн.; 10,775 тис.грн. на 13,275 тис.грн.; 17,272 тис.грн. на 18,222 тис.грн. Програму викласти в новій редакції (Додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфер послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

 

Селищний голова                                                                                                  Ю.В.Ящук

 

 

 

 

 

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Рішення 40 сесії Червоненської селищної ради сьомого скликання

від 22 грудня 2018 року

 

 

 

Програма

фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства
«Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини »
Червоненської селищної ради
на 2018 рік

 

        

1

Ініціатор розроблення Програми

Комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини » Червоненської селищної ради

2

Розробник Програми

Червоненська селищна рада

3

Відповідальний виконавець

Комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради

4

Учасники Програми

Комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради, Червоненська селищна рада

5

Термін реалізації Програми

2018  рік

6

Кошти задіяні на виконання Програми

Селищний бюджет, медична субвенція, додаткова дотація, залишки додаткової дотації за 2017 рік, інші надходження, не заборонені чинним законодавством України

7

Орієнтований обсяг фінансових ресурсів, необхідних для виконання реалізації Програми

 

2018 р. -   835,916 тис. грн.

 

                                                                                                                  

 1. Загальні положення

 

Програма фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2018 рік (далі - Програма), розроблена на підставі ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 91 Бюджетного кодексу України.

З метою виконання Програми необхідно забезпечити фінансову підтримку комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2018 рік шляхом надання субсидій та поточних трансфертів, здійснення внесків до його статутного капіталу.

Дана Програма необхідна для стабільного функціонування комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини » Червоненської селищної ради, поліпшення його матеріально - технічної бази та створення належних умов для розвитку первинної медико - санітарної допомоги, наближення її до кожної сім’ї, покращення ефективності медичного обслуговування  населення.

 

 1. Мета Програми

 

Метою Програми є:

 • забезпечення стабільної роботи комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради відповідно до його функціонального призначення;
 • забезпечення оплати праці з нарахуванням, оплати комунальних послуг, оплати податків та інших поточних видатків;
 • оновлення його матеріально - технічної бази;
 • забезпечення надійності та безпеки експлуатації будівлі підприємства;
 • забезпечення створення оптимальних умов для покращення ефективності медичного обслуговування населення;
 • проведення поточного ремонту та здійснення належного утримання робочих місць.

 

 1. Завдання Програми

 

Фінансова допомога, передбачена цією Програмою, надається на виконання основних функцій Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради за рахунок надання поточних трансфертів та здійснення внесків до статутного капіталу (згідно додатку).

 

 1. Фінансове забезпечення Програми

 

Видатки на фінансування Програми здійснюються за рахунок коштів, виділених в установленому порядку з селищного бюджету та інших джерел, не заборонених чинним законодавством України, шляхом перерахування коштів з особового рахунку Червоненської селищної ради на рахунок одержувача бюджетних коштів, відкритий в установленому порядку в управлінні Державної казначейської служби України у  Андрушівському районі  Житомирської області.

Головним розпорядником бюджетних коштів на виконання програми є Червоненська селищна рада, відповідальним виконавцем Програми - комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради. Фінансова підтримка та здійснення поповнення статутного капіталу надається в межах бюджетних призначень, встановлених рішенням селищної ради про селищний бюджет на відповідний рік за цією Програмою. Протягом року обсяг фінансування за рахунок коштів селищного бюджету може змінюватися відповідно до рішення селищної ради про внесення змін до показників селищного бюджету  на відповідний рік, виходячи з наявного ресурсу селищного бюджету.

 

 1. Орієнтовний обсяг фінансування Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2018  рік: 835,916 тис. грн.

 

 

 1. Очікувані результати виконання Програми.

 

 

2018 рік

Надання субсидій та поточних трансфертів (тис. грн.)

835,916