Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (9 проєкт): Про порядок використання іншої субвенції з обласного бюджету на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та оголошення конкурсу п

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

IX сесія VIII скликання

Від 20 травня 2021року                                                                                             №                             

                                                     

Про  порядок використання іншої субвенції з обласного бюджету  на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок  Чорнобильської  катастрофи та оголошення конкурсу по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних,  стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

     

Керуючись ст.ст. 26, 46, 59, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 91 Бюджетного кодексу України, Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», постанови Кабінету Міністрів України   від 17.08.1998 № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп  населення та за певними категоріями захворювань», Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 389, Деякі питання державного регулювання цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2009 № 333 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 № 180), з метою визначення механізму відшкодування витрат на медичне обслуговування вказаних категорій громадян, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг, селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити порядок використання іншої субвенції з обласного бюджету на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - мешканців  Червоненської селищної територіальної громади (додаток 1).

2. Затвердити Положення про конкурсну комісію по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних, стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - мешканців Червоненської селищної територіальної громади (додаток 2).

3. Затвердити склад конкурсної комісії з питань визначення уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних, стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - мешканців Червоненської селищної територіальної громади (додаток 3)

4.  Оголосити  ____ 2021 року конкурс  по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних,  стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

5. Відділу освіти та економічного розвитку Червоненської селищної ради (Рогаль О.В.) забезпечити розміщення на офіційному веб-сайті селищної ради оголошення про конкурс по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних,  стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

 

 

 

Селищний голова                                                                  Юрій ЯЩУК

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail