Перевірки, передбачені Законом України "Про очищення влади"

про проходження перевірки передбаченої

Законом України «Про очищення влади»

09 серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Журбіцька  Світлана Вікторівна, Червоненська селищна рада, головний бухгалтер;

Копії заяви про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 додаються.

09 серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Приверенда Тетяна Михайлівна, Червоненська селищна рада, спеціаліст з ведення бух обліку 2 категорії;

09 серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Глухончук Ніна Володимирівна, Червоненська селищна рада,  спеціаліст з ведення бух обліку;

09  серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Виставкіна Валентина Миколаївна, Червоненська селищна рада, спеціаліст з ведення бух обліку;

09  серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Бородій Наталія Степанівна, Червоненська селищна рада, спеціаліст з ведення бух обліку;

09  серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Нагорнюк Іванна Василівна, Червоненська селищна рада, спеціаліст з ведення бух обліку;

09  серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Шевчук Наталія Валентинівна, Червоненська селищна рада,  завідувач фінансового сектору;

09 серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Загоруйко Оксана Миколаївна, Червоненська селищна рада,  спеціаліст фінансового сектору;

09  серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Федорчук Аліна Володимирівна, Червоненська селищна рада,  спеціаліст фінансового сектору;

09  серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Поліщук Олена Володимирівна, Червоненська селищна рада, завідувач сектором  економічного розвитку та інвестицій;

09 серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Войновська Наталія Леонідівна, Червоненська селищна рада, спеціаліст з економічного розвитку та інвестицій;

09 серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Шевцов Володимир Олексійович, Червоненська селищна рада,  спеціаліст землевпорядник;

09  серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Волинець Олександр Вікторович, Червоненська селищна рада, спеціаліст земельних ресурсів та комунальної власності;

09  серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Парфенюк Інна Іванівна, Червоненська селищна рада,  спеціаліст з організ. роботи 2 категорії;

09  серпня 2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Кошманова Світлана Володимирівна, Червоненська селищна рада,  спеціаліст з організаційно кадрової роботи;

09  серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Пасічник Галина Леонідівна, Червоненська селищна рада, спеціаліст з надзвич. ситуацій та мобілізаційної  роботи;

09  серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Головач Пилип Вікторович, Червоненська селищна рада,  спеціаліст  з інформаційних технологій;

09  серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Савчук Оксана Миколаївна, Червоненська селищна рада, спеціаліст з питань захисту дітей;

09 серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Осадчий Олег Васильович, Червоненська селищна рада,  спеціаліст з юридичних питань;

09 серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Степанчук Юлія Олександрівна, Червоненська селищна рада,  начальник відділу освіти та культури;

09 серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Драгнєва Вікторія Вікторівна, Червоненська селищна рада,  спеціаліст з відділу освіти та культури;

09  серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Чепінець Людмила Володимирівна, Червоненська селищна рада,  спеціаліст  відділу освіти та культури;

09 серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Шевчук Валентина Олександрівна, Червоненська селищна рада,  спеціаліст відділу освіти та культури;

09 серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Юрченко Микола Анатолійович, Червоненська селищна рада,  начальник відділу «ЦНАП»;

09  серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Савченко Сергій Семенович, Червоненська селищна рада,  адміністратор;

09  серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Попіль Володимир Вікторович, Червоненська селищна рада,  державний реєстратор;

09  серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Тетерук Валентина Федорівна, Червоненська селищна рада,  в.о.старости села Глинівці;

09  серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Постернак Руслана Степанівна, Червоненська селищна рада, в.о. старости села В.Мошківці;

09  серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Козяр Світлана Леонідівна, Червоненська селищна рада, в.о. старости сіл Забара, Котівка;

09 серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Бушинський Володимир Каленикович, Червоненська селищна рада,  в.о.старости села Крилівка;

09 серпня  2017  року в Червоненській селищній раді розпочато проведення перевірки - Шелепа Анатолій Леонідович, Червоненська селищна рада,   в.о. старости села М.Мошківці.

Розпорядження № 138 від 01.08.2017 про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"