Про надання фінансової підтримки комунальному некомерційному підприємству «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2018 рік

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять сьома позачергова сесія                                                                             сьомого скликання

від 9 жовтня 2018 року

Про надання фінансової підтримки

комунальному некомерційному

підприємству «Амбулаторія загальної

практики-сімейної медицини»

Червоненської селищної ради на 2018 рік

Розглянувши звернення комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної ради від 11.07.2018 р. №72/09/07-09, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати комунальному некомерційному підприємству «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної ради селищної ради безповоротну фінансову допомогу в сумі 210,240 тис. грн. у 2018 році.

2. Головному бухгалтеру селищноїради перерахувати кошти на розрахунковий рахунок КНП «АЗПСМ» Червоненської селищної ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфер послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                     Ю.В.Ящук