Про внесення змін до програми розвитку освіти Червоненської ОТГ на 2019-2021 роки (58 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

П’ятдесят восьма позачергова  сесія                             сьомого скликання

від 10.07.2020 року

Про внесення змін до програми

розвитку освіти Червоненської ОТГ

на 2019-2021 роки

Відповідно ст.26, ст.ст.50,64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про освіту»,  Закону України «Про дошкільну освіту», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до програми розвитку освіти Червоненської ОТГ на 2019 - 2021 роки затвердженої рішенням 40 сесії сьомого скликання від 22.12.2018 року «Про затвердження Програм» та викласти Програму в новій редакції (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи.

Секретар ради                                                         Галина КОЗИРЕНКО