Про передачу повноважень

Андрушівського району Житомирської області

РІШЕННЯ

Четверта сесія                                                                                                             першого скликання

від 13 січня 2016 року

Про передачу повноважень

Відповідно до ст. 142 Конституції України, статей 1, 16, 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних, відносин, АПК та охорони природи,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати повноваження забезпечення повного функціонування закладів охорони здоров’я, які знаходяться на території Червоненської ОТГ, а саме: Червоненської амбулаторії загальної практики сімейної медицини /Житомирська обл. Андрушівський р-н. смт. Червоне вул. Заводська /Жовтнева/ № 6/; фельшерсько-акушерського пункту с. Глинівці /Житомирська обл. Андрушівський р-н. с. Глинівці вул. Першотравнева № 2/; фельшерсько-акушерського пункту с. Крилівка /Житомирська обл. Андрушівський р-н. с. Крилівка вул. Гагаріна № 3/; фельшерсько-акушерського пункту с. Великі Мошківці /Житомирська обл. Андрушівський р-н. с. Великі Мошківці вул. Будьогого № 2/; фельшерсько-акушерського пункту с. Малі Мошківці /Житомирська обл. Андрушівський р-н. с. Малі Мошківці вул. 40-річчя Перемоги № 32/; фельшерського пункту с. Забара /Житомирська обл. Андрушівський р-н. с. Забара вул. Бердичівська № 1/; фельшерського пункту с. Котівка /Житомирська обл. Андрушівський р-н. с. Котівка вул. Набережна № 3/ КЗ Центру ПМСД Андрушівської районної ради.

2. Передати повноваження Андрушівській ЦРЛ щодо забезпечення вторинної медицини, у тому числі функціонування рентгенкабінету, лабораторії, фізкабінету, стоматологічного кабінету, які знаходяться на базі Червоненської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

3. Передати повноваження управлінню соціального захисту населення Андрушівської РДА щодо відшкодування виплат грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку інвалідам, дітям –інвалідам, хворим, які нездатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

4. Надати право селищному голові Ящуку Ю. В. підписати угоди на передачу коштів медичної субвенції Андрушівському КЗ Центру ПМСД на 1 квартал 2016 року в сумі 602 262,00 тис.грн., в тому числі: на первинну медицину – 414050,00 тис.грн., на вторинну медицину – 188212,00 тис.грн.

5. Андрушівському КЗ Центру ПМСД надати звіт про використання коштів медичної субвенції переданої Червоненською селищною радою в Андрушівський КЗ Центр ПМСД за І квартал 2016 року до Червоненської селищної ради.

Селищний голова                                                                                            Ю.В. Ящук