Про внесення змін до рішення 32 сесії 7 скликання від 13.06.2018р.

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

КОАТУУ 1820355600

Сорокова  сесія                                                                 сьомого скликання

Від 22 грудня 2018 року

Про внесення змін до рішення 32 сесії

7 скликання від 13.06.2018р.

Заслухавши інформацію спеціаліста – землевпорядника першої категорії селищної ради Шевцова В.О., з метою приведення у відповідність до чинного законодавства України та забезпечення надходжень до місцевого бюджету керуючись ст. 12, 269, 270, 271, 274, 277, 284 Податкового кодексу України із змінами та доповненнями, ст. 1, 26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. У додатку № 1 внести зміни, а саме:

• за видом цільового призначення «Землі громадської забудови» код 03.09, 03.10 за земельні ділянки за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено  цифри 7.0 змінити на цифри 5.0.
  • за видом цільового призначення «Землі лісогосподарського призначення» код 09.01, 09.02 за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження) цифри 7.0 змінити на цифри 0.1, та за земельні ділянки за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено  цифри 7.0 змінити на цифри 5.0.
  • за видом цільового призначення «Землі промисловості» код 11.02,  за земельні ділянки за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено  цифри 7.0 змінити на цифри 5.0.
  • за видом цільового призначення «Землі транспорту» код 12.04, 12.06  за земельні ділянки за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено  цифри 7.0 змінити на цифри 5.0.
  • за видом цільового призначення «Землі зв’язку» код 13.01, 13.02, 13.03  за земельні ділянки за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено  цифри 7.0 змінити на цифри 5.0.
  • за видом цільового призначення «Землі енергетики» код 14.01, 14.02  за земельні ділянки за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено  цифри 7.0 змінити на цифри 5.0.

2. У додатку № 2 внести зміни, а саме:

• за видом цільового призначення «Землі транспорту» код 12.04, за земельні ділянки за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено  цифри 7.0 змінити на цифри 5.0.

3. У додатку № 3 внести зміни, а саме:

• за видом цільового призначення «Землі транспорту» код 12.04, за земельні ділянки за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено  цифри 7.0 змінити на цифри 5.0, та доповнити стрічкою такого змісту «код 12.06 Для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту 7.0-1.0 та 5.0-1.0».

4. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб.

5. Рішення 35 сесії 7 скликання від 11.09.2018 року вважати таким що втратило чинність.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                           Ю. Ящук