Про затвердження розміру ставок земельного податку

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

Вісімнадцята позачергова сесія                                                                           першого скликання

від 19 січня 2017 року

Про затвердження розміру

ставок земельного податку

Заслухавши інформацію спеціаліста – землевпорядника селищної ради та з метою забезпечення надходжень до місцевого бюджету керуючись ст. 269, 270, 271, 274, 277, 284 Податкового кодексу України, ст. 1, 26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада

Вирішила:

1. Затвердити ставки земельного податку на земельні ділянки нормативну грошову оцінку яких не проведено на території Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2017 рік з врахуванням коефіцієнта індексації в межах населених пунктів а саме:

с. Глинівці

• - 479,99 грн. за 1,00га. землі для ОЖБ перша зона;
  • - 355,44 грн. за 1,00га. землі для ОЖБ друга зона;
  • - 217,21 грн. за 1,00га. землі для ОЖБ третя зона;
  • - 50,16 грн. за 1,00 га. землі для ОСГ.

с. Великі Мошківці

• - 332,66 грн. за 1,00га. землі для ОЖБ перша зона;
  • - 250,64 грн. за 1,00га. Землі для ОЖБ друга зона;
  • - 47,29 грн. за 1,00 га. землі для ОСГ.

с. Малі Мошківці

• - 438,99 грн. за 1,00га. Землі для ОЖБ;
  • - 32,96 грн. за 1,00 га. землі для ОСГ.

с. Забара

• - 296,21 грн. за 1,00га. Землі для ОЖБ;
  • - 57,32 грн. за 1,00 га. землі для ОСГ.

с. Котівка

• - 296,21 грн. за 1,00га. Землі для ОЖБ;
  • - 57,32 грн. за 1,00 га. землі для ОСГ.

с. Крилівка

• - 317,47 грн. за 1,00га. Землі для ОЖБ;
  • - 40,60 грн. за 1,00 га. землі для ОСГ.

смт. Червоне

• - 443,55 грн. за 1,00га. Землі для ОЖБ;
  • - 84,55 грн. за 1,00 га. землі для ОСГ.

2. Затвердити ставки земельного податку на земельні ділянки нормативну грошову оцінку яких не проведено на території Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2017 рік за межами населених пункті, а саме:

• - фізичним особам в розмірі 2% від вартості одного гектара землі;
  • - юридичним особам в розмірі 5% від вартості одного гектара землі.

Вартість одного гектара землі з врахуванням коефіцієнта індексації на 2017р. становить 24578,36грн.

3. Встановити пільгу по сплаті земельного податку на земельні ділянки нормативну грошову оцінку яких не проведено на 2016 рік згідно ст. 281, 282, 283 Податкового кодексу України.

4. Згідно ст. 274.1 та ст. 274.2 Податкового кодексу України встановити ставки земельного податку на земельні ділянки нормативну грошову оцінку яких проведено в розмірі 2% від їх нормативної грошової оцінки, та для сільськогосподарських угідь, земель загального користування 1% від їх нормативної грошової оцінки.

На земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності) встановити ставку земельного податку у розмірі 7% від їх нормативної грошової оцінки.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                                     Ю.В.Ящук