Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про виділення коштів Андрушівському ВП

Червоненська селищна рада

Андрушівського району Житомирської області

 

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

Тридцять восьма сесія                                                                  сьомого скликання

 

Від                2018 року

 

Про виділення коштів

Андрушівському ВП

 

     Відповідно п. 23 ст.26, ст.ст.61,64,65 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши лист заступника начальника Головного Управління національної поліції в Житомирській області за № 3468/204/05-2018 від 24.09.2018 року, враховуючи висновок постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

     

      1. Внести зміни до селищного бюджету на 2018 рік:

      1.1. Виділити кошти в сумі ____________ грн. Андрушівському відділенні поліції на забезпечення паливно-мастильними матеріалами для ефективної роботи працівників поліції на території Червоненської об’єднаної територіальної громади.

 

      2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

 

 

      Селищний голова                                                               Ю.В.Ящук