Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (9 сесія_2): Про передачу в оренду земельної ділянки

ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

IX сесія VIII скликання

від 10 червня 2021 року                                                                                                                 № 225

                                                                                                                                                                       

Про передачу в оренду

земельної ділянки

 

            Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст.93, ст. 124 Земельного Кодексу України, Закону України «Про оренду землі», розглянувши заяву від Остапчука Сергія Валентиновича та Ткачука Сергія Михайловича, заслухавши інформацію спеціаліста І категорії земельних ресурсів комунальної власності та екології Волинця О. В.  про передачу  земельної ділянки в оренду, що розташована за межами с. Забара Червоненської територіальної громади  , селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Передати земельну ділянку в оренду Остапчуку Сергію Валентиновичу та Ткачуку Сергію Михайловичу на якій розташоване їхнє майно (корівник з молочним блоком) згідно витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, терміном на 10 ( десять ) років із земель комунальної власності Червоненської селищної ради загальною площею 0,50 га. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер 1820383600:04:000:0255, що розташована за межами населеного пункту с. Забара.

2. Згідно витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки розробленого відділом Держгеокадастру в Андрушівському районі вартість земельної ділянки становить 9510,26 грн., встановити орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 12 % від вартості землі, яка буде становити 1141,23 грн. ( одна тисяча сто сорок одна гривня 23 копійки ) в рік / 95,10 грн. ( дев’яносто п’ять гривень 10 копійок ) в місяць.

3. Доручити селищному голові укласти договір оренди землі з Остапчуком Сергієм Валентиновичем та Ткачуком Сергієм Михайловичем   згідно чинного законодавства.

4. Рекомендувати Остапчуку Сергію Валентиновичу та Ткачуку Сергію Михайловича зареєструвати договір оренди земельної ділянки в  термін передбачений чинним законодавством.

5. Спеціалісту І категорії земельних ресурсів комунальної власності та екології  селищної ради  довести дане рішення до відома  Остапчука Сергія Валентиновича та Ткачука Сергія Михайловича щодо виконання пунктів № 1, 2, 3 цього рішення та внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

 

 

Секретар ради                                                                                   Неля БЕЗНОСКО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень