Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (8 проєкт): Про затвердження Програми місцевих стимулів для лікарів та працівників КНП «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної ради, які обслуговують населення Червоненської ТГ, на 2021 рік

Червоненська селищна рада

Житомирської області

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

VIII сесія   VIII скликання

від  16 квітня 2021 року                                                                            №

 

Про затвердження Програми

місцевих стимулів для лікарів та

працівників КНП «Амбулаторія загальної

практики-сімейної медицини»

Червоненської селищної ради,

які обслуговують населення

Червоненської ТГ, на 2021 рік

 

     Відповідно п.22 ст.26, ст.64,65 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови  Кабінету міністрів України № 211 від 11.03.2020р. «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVIT-19», розглянувши лист Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної ради № 37 від 07.04.2021 року, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму місцевих стимулів для лікарів та працівників КНП «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної ради, які обслуговують населення Червоненської ТГ,  на 2021 рік (додається).

2. Внести зміни до бюджету селищної територіальної громади на 2021рік:

2.1 виділити кошти в сумі 155891 (сто п’ятдесят п’ять тисяч вісімсот дев’яносто одна) гривня комунальному некомерційному підприємству «Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини» Червоненської селищної ради.

3. Внести зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2021 рік затвердженого рішенням селищної ради за № 33 від 17.12.2020 року.

4. В.о.головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної ради забезпечити виконання даної Програми.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

 

 

 

Селищний голова                                                                                          Юрій ЯЩУК

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення Червоненської

                                                                                          селищної ради

від 16.04.2021 року №

                                                                               

 

Програма

місцевих стимулів для лікарів та працівників КНП «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини»

Червоненської селищної ради,  які обслуговують населення Червоненської ОТГ,  на 2021 рік  (далі Програма)

 

ПАСПОРТ Програми:

           

1

Ініціатор розроблення Програми

Червоненська селищна рада

 

 

Підстава для прийняття Програми

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про оплату праці»,

Закон України № 2168-VIII від 19.10.2017р. «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення»

 

2

Розробник Програми

Червоненська селищна рада

 

3

Відповідальний виконавець

Комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради

 

4

Учасники Програми

Комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради, Червоненська селищна рада

 

5

Термін реалізації Програми

2021 рік

 

6

Кошти задіяні на виконання Програми

Селищний бюджет

7

Орієнтований обсяг фінансових ресурсів, необхідних для виконання реалізації Програми

 

2021 р. – 155891 грн.

 

1. Проблеми, на розв’язання яких спрямована Програма,
та обгрунтування необхідності їх розв’язання

Розроблення проекту Програми зумовлене поширенням хвороби коронавірус 2021 року (SARS-CoV-2, або 2019-nCoV) — новий вірус, який спричиняє розвиток респіраторних захворювань у людей (зокрема гострої респіраторної хвороби COVID-19) та може передаватися від людини до людини. Цей вірус уперше був ідентифікований під час розслідування спалаху в м. Ухань, Китай, у грудні 2019 року.

3 березня 2020 року в Україні зафіксували перший випадок захворювання на коронавірус. 11 березня ВООЗ охарактеризувала спалах COVID-19 у світі як пандемію. Станом на 15 квітня в Україні зареєстровано 1903765 підтверджених випадків COVID-19, в т.ч. 1833 в Андрушівському районі. Померли 38658 пацієнтів по Україні, 38 на Андрушівщині. Так, за 2021 рік працівниками лише Амбулаторії виявлено 84 пацієнти з COVID-19.

На жаль, недоліки в організації первинної медико-санітарної допомоги стали передумовою до порушення комплексності та послідовності у наданні медичної допомоги, формального підходу до проведення профілактики захворювань та диспансеризації населення. Це, у свою чергу, призвело до несвоєчасного виявлення хвороб та їх ускладнень, а відтак і до потреби населення у медичній допомозі.

 

2.Мета Програми

Метою Програми є забезпечення підтримки лікарів, середнього медичного персоналу, молодшого медичного персоналу, обслуговуючого персонал комунального підприємства, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації підтверджених випадків захворювання серед людей на коронавірусну хворобу (COVID-19).

 

3. Основні завдання та заходи Програми

Основними завданнями та заходами Програми є:

  1. Підтримка лікарів та працівників комунального підприємства, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації підтверджених випадків захворювання серед людей на коронавірусну хворобу (COVID-19).
  2. Створення умов ефективного функціонування закладу первинної медико-санітарної допомоги.
  3. Забезпечення інформаційної підтримки серед населення громади про захист від вірусних інфекцій, що можуть спричинити захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому спричиненого СОVID-19.

 

4. Шляхи та способи розв’язання проблеми

Для досягнення визначеної Програмою мети необхідно:

  1. Зкоординувати діяльність й сприяти співробітництву місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та закладу охорони здоров’я, що надає первинну медико-санітарну допомогу.
  2. Підвищити статус сімейного лікаря, медичного та обслуговуючого персоналу та заохочування до роботи у сфері первинної медико-санітарної допомоги.

 

5. Фінансове забезпечення виконання Програми

Фінансування Програми здійснюється в межах видатків, передбачених у державному, обласному та місцевому бюджетах органом, відповідальним за виконання Програми, а також за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

Стимулюючі виплати для: лікарів, середнього медичного персоналу, молодшого медичного персоналу, обслуговуючого персонал комунального підприємства, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації підтверджених випадків захворювання серед людей на коронавірусну хворобу, нараховуються за рахунок коштів місцевого бюджету.

Обсяги фінансування Програми на 2021 рік становлять 155891 грн.

Стимулюючі виплати для: лікарів, середнього медичного персоналу, молодшого медичного персоналу, обслуговуючого персонал комунального підприємства, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації підтверджених випадків захворювання серед хворих на