Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про внесення змін в Програму інформаційної діяльності Червоненської селищної ради на 2019 рік (43 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

Сорок третя сесія                                                                   сьомого  скликання

від  24 квітня  2019 року

 

Про внесення змін в Програму інформаційної

діяльності Червоненської селищної ради

на 2019 рік

 

     Відповідно ст.ст. 26,64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про інформацію», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації» та з метою створення оптимальних умов для інформування населення громади про діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування, підвищення рівня прозорості їх діяльності та підзвітності перед громадянами, врахувавши рекомендації постійних комісій селищної ради, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до селищного бюджету на 2019 рік:

1.1. Виділити кошти в сумі 10000,00 грн. (Десять тисяч гривень) – на висвітлення в засобах масової інформації матеріалів у формі привітань, оголошень, інформації.

2. Внести зміни в Програму інформаційної діяльності Червоненської селищної ради на 2019 рік та додаток до неї, затверджених рішенням 41 сесії сьомого скликання від 25.02.2019 року та викласти в новій редакції (додаються).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

Селищний голова                                                                   Ю.В.Ящук