Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

1.

Інформація про ЦНАП   (місце подання документів та отримання результату послуги)

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Червоненської селищної ради

Адреса: вул. Миру, буд. 28, смт. Червоне Андрушівського району Житомирської області, індекс поштовий 13434

Тел./факс: (04136) 4-61-21

Електронна пошта: cnapchervone@ukr.net

Веб-сайт: http://www.Chervonenska-gromada.gоv.ua

Режим роботи:

Понеділок, вівторок, середа, четвер з 08.00 по 15.00

П’ятниця з 08.00 по 20.00, без перерви на обід.

Субота, неділя – вихідні дні.

2.

Перелік документів, необхідних для надання послуги та вимоги до них

1. Заява про скасування запису Державного реєстру речових прав (формується за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру прав - працівником центру надання адміністративних послуг).
  2. Документ, що посвідчує особу заявника.
  3. У разі подання заяви уповноваженою особою, така особа, крім документа, що посвідчує її особу, пред’являє документ, що підтверджує її повноваження.
  4. Документи, що підтверджують скасування запису: Рішення суду про скасування рішення про державну реєстрацію прав, документів, на підставі яких проведено державну реєстрація прав, скасування записів про державну реєстрацію прав, що набрало законної сили;
  5. Документ, що підтверджує внесення плати за надання Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (крім випадків, коли особа звільнена від внесення плати за надання інформації) - у разі отримання Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

3.

Оплата

Адміністративна послуга надається безоплатно, крім випадків отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (за бажанням заявника). Розмір плати за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у паперовій формі — 0,025 прожиткового мінімуму для працездатних осіб;

БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ:

Назва платної дії: надання інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав

Код платежу: 22012700

р/р: 33217879700699

Отримувач: УК в Андрушівському районі/(ОТГ смт.Червоне)

МФО: 811039

ЄДРПОУ:  37260205

Код суб’єкта надання послуги: ЖИ 047950

Код платної послуги: 52

Тариф/розмір плати, 40 грн.

2. В електронній формі — 0,0125 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ (дивитись п.1).

Тариф/розмір плати, 20 грн.

Адміністративний збір справляється у відповідному розрахунку від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення державної реєстрації прав, та округлюється до найближчих десяти гривень.

4.

Результат надання послуги

Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

Витяг з Державного реєстру прав на нерухоме майно (у разі отримання витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно).

5.

Строк надання послуги

2 години з часу реєстрації заяви

6.

Спосіб отримання відповіді (результату)

Особисто, в тому числі через представника за довіреністю (у цьому разі встановлюється особа заявника та перевіряється обсяг його повноважень).

7.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

У внесенні запису про скасування державної реєстрації прав може бути відмовлено, якщо:

1. Подане рішення суду про скасування рішення державного реєстратора не набрало законної сили або не завірене належним чином відповідно до законодавства.
  2. Запис про скасування державної реєстрації прав уже внесено, запис Державного реєстру прав з відповідним реєстраційним номером уже скасовано.

8.

Акти законодавства щодо надання послуги

1. Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (ст. 19, 26);
  2. Порядок державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1127;
  3. Наказ Міністерства юстиції України від 21.11.2016 № 3276/5 «Про затвердження Вимог до оформлення заяв та рішень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».