Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (9 проєкт): Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти та типової форми контракту з керівником закладу загальної середньої освіти

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

IX сесія VIII скликання

від  20 травня 2021 року                                                                           № ___

 

Про затвердження Положення про

конкурс на посаду керівника закладу

загальної середньої освіти та типової

форми контракту з керівником закладу

загальної середньої освіти

 

Відповідно до статей 43, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України № 291 від 28.03.2018 року зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.04.2018 року за № 454/31906 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти»,  з метою визначення загальних засад проведення конкурсу на посади керівників закладів загальної середньої освіти, що перебувають у комунальній власності Червоненської селищної територіальної громади, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров'я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади, згідно з додатком 1 (додається).

2. Затвердити типову форму контракту з керівником закладу загальної середньої освіти комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади, згідно з додатком 2  (додається).

3. Відділу освіти та економічного розвитку селищної ради (Рогаль О.В.) забезпечити організацію та проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади згідно Положення, затвердженого в п.1 даного рішення.

4. Вважати такими, що втратили чинність рішення двадцять другої сесії сьомого скликання Червоненської селищної ради від 21.06.2017 року «Про  затвердження Положення про конкурсний відбір керівника загальноосвітнього навчального закладу комунальної власності Червоненської селищної ради» та рішення п’ятдесят сьомої сесії сьомого скликання Червоненської селищної ради від 25.06.2020 року «Про затвердження типової форми Контракту з керівниками комунальних закладів загальної середньої освіти Червоненської селищної ради».

5. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров'я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування.

              

 

 

Селищний голова                                                                                     Юрій ЯЩУК

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення