Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про передачу у власність земельної ділянки(60 проєкт)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

Шістдесята сесія                                                                                   сьомого  скликання

від     вересень   2020 року  

 

Про передачу у власність

земельної ділянки

           

            Відповідно до Закону України « Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 116, 118, 121, 122, Земельного Кодексу України, статтями 30, 56 Закону України «Про землеустрій»  зі змінами та доповненнями розглянувши заяву гр. Цимбалюк Вікторія Вікторівна   номер облікової картки платника податків 3241814644, жительки  с. Шпичинці вул. Кармелюка буд. 57 Деражнянського району Хмельницької області,  щодо передачі у власність земельної ділянки на рівні земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, враховуючи Свідоцтво право на спадщину за законом  серія НМВ 591013, довідку  видану виконавчим комітетом Червоненської про прийняття участі у жеребкуванні розпайованого ВАТ «Червонське », витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада.

 

ВИРІШИЛА:    

1. Передати у власність земельну ділянку на рівні земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Цимбалюк Вікторії Вікторівні  за № 188 загальною площею 3,4571 га., кадастровий номер земельної ділянки 1820981300:05:000:0201, що розташована за межами с. Великі Мошківці Червоненської селищної ради Андрушівського району Житомирської області за рахунок земель розпайованого ВАТ «Червонське».

2. Власнику земельної ділянки взяти до відома, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права власності на неї, відповідно до Земельного кодексу України.

3. Рекомендувати  гр. Мартиненко Галині Степанівні повідомити Червоненську селищну раду про державну реєстрацію речового права на земельну частку (пай) № 188 для внесення змін в земельно-облікові документи.

4. Спеціалісту землевпоряднику першої категорії  селищної ради Сокірко Т. В. внести зміни в земельно – облікові документи.

 

 

 

Селищний голова                                                                      Юрій  ЯЩУК