Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про виконання «Програми підтримки в Червоненській ОТГ учасників бойових дій, які повертаютьчся з АТО та членів їхніх сімей на 2017-2018 роки

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

Сорок третя сесія                                                                сьомого  скликання

 

від 24 квітня  2019 року                                                

 

Про виконання «Програми підтримки

в Червоненській ОТГ учасників бойових дій,

які повертаютьчся з АТО та членів

їхніх сімей на 2017-2018 роки

 

     Заслухавши відповідно ст.26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» звіт про виконання «Програми підтримки в Червоненській ОТГ учасників бойових дій, які повертаютьчся з АТО та членів їхніх сімей на 2017-2018 роки», врахувавши рекомендації постійних комісій селищної ради, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

     1. Інформацію про виконання « Програми підтримки в Червоненській ОТГ учасників бойових дій, які повертаються з АТО та членів їхніх сімей на 2017-2018 роки»  взяти до відома.

 

     2. Зняти з контролю рішення двадцять сьомої позачергової сесії сьомого скликання від 23 листопада 2017 року «Про затвердження Програми підтримки в Червоненській ОТГ учасників бойових дій, які повертаютьчся з АТО та членів їхніх сімей на 2017-2018 роки».

 

 

 

 

Селищний голова                                                                   Ю.В.Ящук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційна довідка

про виконання «Програми підтримки в Червоненській ОТГ

 учасників бойових дій, які повертаютьчся з АТО

та членів їхніх сімей на 2017-2018 роки» 

 

Програма підтримки в Червоненській об’єднаній територіальній громаді  учасників бойових дій, які  повертаються з АТО, та їхніх сімей на 2017 - 2018 роки є програмою створення  сприятливих адаптаційних умов для цивільного життя демобілізованих військовослужбовців, а також надання їм соціальної і фінансової підтримки.

Програма спрямована на забезпечення реалізації Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про поліпшення матеріального становища учасників бойових дій та інвалідів війни", "Про військовий обов'язок і військову службу та інші.

Упродовж останніх років одним з першочергових завдань держави та

місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування є забезпечення національної безпеки. Національна безпека спрямована на реалізацію в повному обсязі життєво важливих інтересів людини, суспільства та держави, забезпечення сприятливих умов для існування й розвитку нації, збереження та примноження її матеріальних і духовних цінностей.

Важливою складовою національної безпеки України є забезпечення

соціального захисту та створення сприятливих адаптаційних умов для цивільного життя учасників бойових дій, які повертаються з АТО, та членів їх сімей.

Варто зазначити, що станом на початок 2017 року в об’єднаній територіальній громаді статус учасника   бойових дій в зоні АТО отримало  58 чоловік, а на кінець 2018 року – 68 чоловік.

Основна мета Програми полягає в покращенні матеріального стану учасників бойових дій, які повертаються з АТО, та членів їхніх сімей шляхом надання їм одноразової адресної допомоги.

Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок коштів селищного бюджету, а саме:

в 2017 році – витрачено коштів в сумі – 44681,60 грн.;

в 2018 рік – 38849,03 грн.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій