Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про порядок організації та залучення громадян до громадських робіт на 2019 рік (40 сесія)

Червоненська селищна рада

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

Сорокова сесія                                                                     сьомого скликання 

від 22 грудня 2018 року

 

Про порядок організації та залучення громадян

до громадських робіт на 2019 рік

 

     Заслухавши інформацію селищного голови Ю.В.Ящука щодо необхідності організації та залучення громадян до громадських робіт на 2019 рік, керуючись ст.31 Закону України «Про зайнятість населення», п.43 ст. 26, п.4 ст.61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити види робіт, які можуть застосовуватись під час організації громадських робіт та мають суспільно-корисну спрямованість, відповідають потребам розвитку селищної громади відповідно до додатку  (додається).  

2. Організувати проведення громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру на підприємствах, організаціях, установах комунальної власності та інших підприємствах, організаціях, установах за видами громадських робіт, що фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету та коштів фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття, коштів роботодавців та інших джерел, не заборонених законодавством.

3. Фінансування організації громадських робіт у разі залучення зареєстрованих безробітних здійснювати за рахунок селищної ради в сумі 146,041 тис. грн. (сто сорок шість тисяч сорок одна гривня).

4. Уповноважити селищного голову Ю.В.Ящука укладати з Андрушівським районним центром зайнятості договори про організацію громадських робіт та їх фінансування та укласти з особами, які беруть участь у громадських роботах, строкові договори у письмовій формі із занесенням запису до трудової книжки відповідно до законодавства про працю.

5. Головному бухгалтеру селищної ради С.В.Журбіцькій своєчасно та в повному обсязі здійснювати оплату праці безробітних, залучених до участі у громадських роботах.

 

 

 

Селищний голова                                                                            Ю.В.Ящук

 

 

Додаток

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення 40 сесії VII скликання

від 22.12.2018 року

 

 

ВИДИ РОБІТ

 

які можуть застосовуватись під час організації оплачуваних громадських робіт та мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам та соціальному розвитку Червоненської селищної об’єднаної територіальної громади:

 1. Упорядженння меморіалів, пам'ятників, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни і утримання у належному стані цвинтарів, особливо у сільській місцевості.
 2. Роботи з благоустрою та озеленення територій населених пунктів, зон відпочинку та туризму, паркових зон, придорожніх смуг.
 3. Роботи на об’єктах комунальної, форми власності у сфері будівництва, ремонту та реконструкції спортивної, транспортної, медичної, туристичної і телекомунікаційної інфраструктури.
 4. Роботи при проведені ремонту або реконструкції об’єктів соціальної сфери (дитячих дошкільних закладів, шкіл, закладів культури і охорони здоров’я, будинків-інтернатів (пансіонатів) для громадян похилого віку, осіб з інвалідністю та дітей, дитячих оздоровчих таборів, шкіл-інтернатів, притулків для неповнолітніх тощо), впорядкування прилеглих до них територій, наведення санітарного порядку на прилеглих територія.
 5. Впорядкування територій населених пунктів з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, визнаних рішеннями органів виконавчої влади.
 6. Підсобні роботи з відновлення заповідників, пам’яток архітектури, історії та культури.
 7. Підсобні роботи на території громади по ремонту приватних житлових будинків одиноких осіб з числа ветеранів війни та осіб з інвалідністю, що проводяться за рішеннями органів місцевого самоврядування.
 8. Підсобні роботи з відновлення бібліотечного фонду в бібліотеках.
 9. Роботи з інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій.
 10. Роботи в архівах з документацією.
 11. Допомога учасникам АТО, сім’ям загиблих учасників АТО та людям з інвалідністю.
 12. Організація заходів по екологічному оздоровленню територій населених пунктів (екологічного захисту навколишнього середовища).
 13. Догляд за особами похилого віку та інвалідами, супровід осіб з інвалідністю по зору, а також догляд за хворими в закладах охорони здоров’я соціального захисту, тощо.
 14. Догляд за одинокими пристарілими.

 

Секретар ради                                                                        Г.І.Козиренко

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування