Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу клубу с. Малі Мошківці (61 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

Шістдесят перша позачергова сесія                                       сьомого скликання

від 20.10. 2020 року

 

Про надання дозволу на списання

основних засобів з балансу

клубу с. Малі Мошківці

 

     Відповідно пункту 5 статті 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист відділу освіти та економічного розвитку Червоненської селищної ради за № 73 від 08.09.2020 року, акт технічного огляду апаратури за № 11 від 20 серпня 2020р., враховуючи висновок спільного засідання постійних комісій, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл на списання з балансу основних засобів клубу с. Малі Мошківці, а саме: магнітофон Маяк - 232, заводський номер 120743, інвентарний номер 10410001, рік випуску 1986, у зв’язку з фізичною зношеністю, несправністю плати електроніки, зносу та корозії стрічкопротягувального механізму.

2. Головному бухгалтеру селищної ради забезпечити відображення на рахунках бухгалтерського обліку проведення відповідних бухгалтерських операцій.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

 

Секретар ради                                                                  Галина КОЗИРЕНКО