Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (12 сесія): Про затвердження положень про структурні підрозділи апарату Червоненської селищної ради

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

  Р І Ш Е Н Н Я

 

ХІІ сесія VIII скликання

від  16 вересня 2021 року                                                                    № 283

 

Про затвердження положень про структурні

підрозділи апарату Червоненської селищної ради

 

Керуючись ст. 26, частиною 4 статті 54, частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи рішення одинадцятої сесії Червоненської селищної ради восьмого скликання №260 від 20 серпня 2021 року «Про внесення змін до структури апарату Червоненської селищної ради та її виконавчих органів, інших виконавчих органів ради», селищна рада 

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити положення про відділ правового, організаційно-інформаційного забезпечення, документообігу, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Червоненської селищної ради, що додається (додаток 1).

2. Затвердити положення про відділ соціально-економічного розвитку, комунальної власності, земельних відносин, екології, благоустрою, архітектури та містобудування Червоненської селищної ради, що додається (додаток 2).

3. Відділу освіти та економічного розвитку Червоненської селищної ради (Рогаль О.В.) висвітлити дані положення на офіційному веб сайті Червоненської селищної ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування.

 

 

 

Селищний голова                                                                                    Юрій ЯЩУК