Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про розгляд листа ДСНС України Андрушівського районного сектору (50 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

П’ятдесята позачергова сесія                                             сьомого  скликання

від 26 листопада 2019 року

 

Про розгляд листа ДСНС України

Андрушівського районного сектору

 

     Відповідно до п. 22, 23 ст. 26, ст.ст.50,64,65 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.91 Бюджетного кодексу України, розглянувши лист ДСНС України Андрушівського районного сектору від 22.10.2019 року за № 591, враховуючи важливість даного питання та посилення протипожежного захисту об’єктів та населених пунктів територіальної громади, для своєчасної протидії пожежам та зменшенню негативних наслідків від них, враховуючи висновок постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Селищну комплексну програму забезпечення пожежної безпеки та захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій на 2019 рік (додається).

2. Надати субвенцію з місцевого бюджету державному бюджету в особі Управління ДСНС України у Житомирській області для Андрушівського районного сектору в сумі 20000,00 грн. (двадцять тисяч гривень) на закупівлю паливо-мастильних матеріалів.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань  планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

 

Секретар ради                                                                            Г.І.Козиренко