Про погодження штатного розпису КНП «АЗПСМ» Червоненської селищної ради (60 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Шістдесята сесія                                                            сьомого скликання

від 23.09.2020 року

Про погодження штатного розпису

КНП «АЗПСМ»

Червоненської селищної ради

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Постановою КМУ від 26 серпня 2020р. № 750 «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій бюджетної сфери»,  Бюджетним кодексом України, у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, заслухавши інформацію головного бухгалтера КНП Сірої В.І., селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Погодити штатний розпис Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради, який ввійде в дію з 01.09.2020 року та викласти його в новій редакції (штатний розпис додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської  діяльності і етики та місцевого самоврядування.

Селищний голова                                                                  Юрій  ЯЩУК