8 скликання (15 проєкт): Про внесення змін у рішення XIV сесії Червоненської селищної ради VIII скликання від 19 листопада 2021 року № 283 "Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки"

БЕРДИЧІВСЬКИЙ РАЙОН ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

XV  сесія VIII скликання

21 грудня  2021 року                  смт Червоне                                        №

Про внесення змін у рішення XIV сесії Червоненської

селищної ради VIII скликання від 19 листопада 2021 року

№ 283 "Про надання дозволу на проведення

експертної грошової оцінки земельної ділянки"

Керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 116, ст. 118, ст. 121, ст. 122 Земельного Кодексу України заслухавши інформацію спеціаліста І категорії соціально-економічного розвитку, комунальної власності, земельних відносин, екології, благоустрою, архітектури та містобудування  Сокірко Т. В. Про внесення  змін у рішення XIV сесії VIII скликання від 19 листопада 2021 року № 399 "Про передачу в оренду  земельної ділянки" , враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни у рішення XIV сесії Червоненської селищної ради VIII скликання від 19 листопада 2021 року № 399 ""Про передачу в оренду  земельної ділянки" та викласти у новій редакції а саме :

1.1  Передати земельну ділянку в оренду на якій розташоване його майно  згідно витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, терміном на 7 (сім) років із земель комунальної власності Червоненької селищної ради загальною площею  4,4500  га. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер 1820385600:04:000:0259, що розташована за межами населеного пункту с. Забара.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Селищний голова                                                                 Юрій ЯЩУК

Рішення розроблено відділом соціально-економічного розвитку, комунальної власності, земельних відносин, екології, благоустрою, архітектури та містобудування.

Спеціалістом відділу соціально-економічного

розвитку, комунальної власності, земельних                Тетяна СОКІРКО

відносин, екології, благоустрою, архітектури

та містобудування