Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

8 скликання (13 сесія 11): Про передачу в оренду земельної ділянки

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

 

  Р І Ш Е Н Н Я

ХІІІ позачергова  сесія VIII скликання

 

від 8 жовтня  2021 року                                                                                    № 355

 

Про передачу в оренду

земельної ділянки

 

                        Керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 36, ст. 93, ст. 124  Земельного кодексу України , Закону  України « Про оренду землі»,  розглянувши заяву  гр. Марусич Олександр Вікторович, що проживає за адресою смт. Червоне вул. Миру 19, про передачу в оренду земельної ділянки за межами населеного пункту смт. Червоне,  враховуючи витяги з Державного земельного кадастру та  рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи,  селищна рада

 

ВИРІШИЛА:     

1. Передати гр. Марусичу Олександру Вікторовичу  в оренду земельну ділянку з цільовим призначенням для городництва терміном на 7 (сім) роки із земель комунальної власності Червоненської селищної ради, яка розташована за межами смт. Червоне  площею 0,50 га. кадастровий номер 1820355600:03:000:0259.

2. Встановити орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 4 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки.

3. Гр. Марусичу Олександру Вікторовичу  приступити  до користування земельною ділянкою після державної реєстрації права оренди.

4. Спеціалісту І категорії відділу соціально-економічного розвитку, комунальної власності, земельних відносин, екології, благоустрою, архітектури та містобудування Волинцю О.В.  довести дане рішення до відома гр. Марусича Олександра Вікторовича щодо виконання пунктів № 1, 2, 3 цього рішення та внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

 

Селищний голова                                                                 Юрій ЯЩУК