Житомирська область, Бердичівський район

Про передачу майна комунальної власності до КП «Червоненський селищний ринок» (60 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

Андрушівського району  Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Шістдесята  сесія                                                           сьомого скликання

від  23.09.2020 року

Про передачу майна комунальної власності до

КП «Червоненський селищний ринок»

Відповідно п.31 ст.26, ст.60 Закону України «Про місцевого самоврядування в Україні», ст. 136 Господарського Кодексу, для ефективного управління майном комунальної власності, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати безоплатно в господарське відання КП «Червоненський селищний ринок» рухоме майно, яке належить до комунальної власності об’єднаної територіальної громади, а саме:

1.

1.1. асенізаційна бочка  – 1 шт.

2. Доручити селищному голові Ящуку Ю. В. затвердити акт прийому передачі нерухомого майна.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на селищного голову Ящука Ю. В.

Селищний голова                                                                 Юрій ЯЩУК