Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про виділення коштів управлінню праці та соціального захисту населення Андрушівської РДА

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

 

Р І Ш Е Н Н Я

      

Двадцять дев’ята сесія                                                                             сьомого скликання

 

Від  22 лютого  2018 року

 

Про виділення коштів управлінню

праці та соціального захисту населення

Андрушівської РДА

                                              

             Відповідно п.23 ст.26, ст.ст.61,65 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.93 БК України, розглянувши листи  начальника управління  праці та соціального захисту населення Андрушівської РДА від 31.01.2018 року за № 02-19/227 про виділення коштів на послуги зв’язку пільговим категоріям громадян по Червоненській об’єднаній територіальній громаді для відшкодування Житомирській філії ПАТ «Укртелеком» та від 01.02.2018 року за №02-20/240 про виділення коштів на послуги перевезення пільгових категорій громадян по Червоненській об’єднаній територіальній громаді для відшкодування ПАТ «Українська залізниця», враховуючи висновок постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

          1.  Внести зміни до селищного бюджету на 2018 рік:

 

       1.1.  Виділити кошти в сумі:

        - 10000,00 грн. /десять тисяч гривень/ для забезпечення відшкодування Житомирській філії ПАТ «Укртелеком» за надані послуги зв’язку та установку телефонів пільговим категорія громадян,

        - 6000,00 грн. /шість тисяч гривень/ для забезпечення відшкодування ПАТ «Українська залізниця» за надані послуги перевезення пільгових категорій громадян, які перебувають на обліку в ЄДАРП та проживають на території Червоненської об’єднаної територіальної громади.

 

       2.  Бухгалтерії селищної ради перерахувати кошти в сумі 16000,00 грн. /шістнадцять  тисяч гривень/ до районного бюджету Андрушівського району.

 

       3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування,   фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

 

            Селищний голова                                                                  Ю.В. Ящук