Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про передачу у власність земельної ділянки ( 47 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

КОАТУУ 1820355600

 

Сорок сьома позачергова сесія                                            сьомого  скликання

від 06 вересня 2019 рік 

 

Про передачу у власність

земельної ділянки

           

            Відповідно до Законом України « Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв) зі змінами та доповненнями, розглянувши заяву гр. Колодюк Антоніни Якимівни реєстраційний номер облікової картки платника податків 1698007862, жительки с. Глинівці Андрушівського району, про передачі у власність земельної ділянки на рівні земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, враховуючи Свідоцтво про право на спадщину за законом від 22.01.2019р. серія ННО 411945,  довідку Червоненської селищної ради про прийняття участі у жеребкуванні розпайованого Глинівецького КСП витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку та рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи,   керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

Вирішила:

1. Передати у власність земельну ділянку на рівні земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Колодюк Антоніні Якимівні за № 180 загальною площею 4,5698га., кадастровий номер земельної ділянки 1820382800:02:000:0132, що розташована за межами населеного пункту с. Глинівці Андрушівського району Житомирської області за рахунок земель розпайованого Глинівецького КСП.

2. Власнику земельної ділянки взяти до відома, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права власності на неї, відповідно до Земельного кодексу України.

3. Рекомендувати  гр. Колодюк А. Я.  повідомити Червоненську селищну раду про державну реєстрацію речового права на земельну частку (пай) № 180 для внесення змін в земельно-облікові документи та як дана земельна ділянка знаходиться в оренді ТОВ СП «СПІКА».

4. Спеціалісту земельних ресурсів, комунальної власності та екології селищної ради внести зміни в земельно – облікові документи.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

          Секретар ради                                                                            Г. І. Козиренко