Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (13 проєкт): Про передачу у власність земельної ділянки

Червоненська селищна рада

Житомирської області

П Р О Є К Т   ВИТЯГ З Р І Ш Е Н Н Я

 

ХІІІ позачергова сесія VIII скликання

від __ жовтня  2021 року                                                                            №

 

Про передачу у власність

земельної ділянки

           

            Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 81, 116, 118, 121, 122, 140 Земельного Кодексу України,Закону України « Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст. 30, 56 Закону України «Про землеустрій»  зі змінами та доповненнями, розглянувши заяву громадянки Вишнівської Ірини Володимирівни, номер облікової картки платника податків 24480****, що проживає за адресою: вул. Грибоєдова 26 кв.78, м. Ірпінь, Київської області, щодо передачі у власність земельної ділянки на рівні земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, враховуючи сертифікат на право на земельну частку (пай) серія ЖТ № 0330233, довідку  видану виконавчим комітетом Червоненської селищної ради Маломошковецького  старостинського округу про прийняття участі у жеребкуванні розпайованого КСП "Промінь", враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи,  селищна рада

 

ВИРІШИЛА:  

1. Передати у власність гр. Вишневській Ірині Володимирівні земельну ділянку на рівні земельної частки (пай), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  за  № 21 загальною площею 4.2765га, кадастровий номер земельної ділянки 1820386600:04:000:0023, що розташована за межами  с. Малі Мошківці Житомирської області за рахунок земель розпайованого КСП "Промінь".

2. Власнику земельної ділянки взяти до відома, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права власності на неї, відповідно до Земельного кодексу України.

3. Рекомендувати  гр. Вишневській Ірині Володимирівні повідомити Червоненську селищну раду про державну реєстрацію речового права на земельну частку (пай) № 21  для внесення змін в земельно-облікові документи.

4. Спеціалісту І категорії земельних ресурсів комунальної власності та екології Волинцю О. В. та старості відповідного старостинського округу внести зміни в земельно - облікові документи.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

 

 

Селищний голова                                                                    Юрій ЯЩУК

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Забулись пароль?