Житомирська область, Бердичівський район

Про виділення матеріальної допомоги (61 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Шістдесят перша позачергова сесія                                      сьомого скликання

від  20.10. 2020 року

Про виділення матеріальної допомоги

Відповідно до ст. 26, статей 42,61,64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам об’єднаної територіальної громади», розглянувши заяви жителів об’єднаної територіальної громади та представлені до заяв матеріали, враховуючи висновок спільного засідання постійних комісій, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Виділити за рахунок коштів селищного бюджету виділених на інші видатки по соціальному захисту населення матеріальну допомогу по /КПКВК 0113242, КЕКВ 2730 /:

1 Данилевському Сергію Павловичу 1500 грн.
2 Савіцькому Сергію Вікторовичу 1500 грн.
3 Олар Євгенії Василівні 2000 грн.
4 Колесник Тамарі Андріївні 2000 грн.
5 Кондратюку Олегу Леонідовичу 2000 грн.

2. Бухгалтерії селищної ради на протязі місяця здійснити виплату матеріальної допомоги в сумі  9000 /дев’ять тисяч/ гривень згідно даного рішення громадянам.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфер послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Секретар ради                                                            Галина КОЗИРЕНКО