Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про співфінансування (53 проект)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

 

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

П'ятдесят третя сесія                                            сьомого скликання

від      лютого  2020 року

 

Про спів фінансування

 

     Керуючись п.23 ст. 26, п.4 ст. 61,64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», пункту 7 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 06 грудня 2017 року № 983 із змінами та доповненнями, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до селищного бюджету на 2020 рік:

1.1. Надати субвенцію з місцевого бюджету на співфінансування інвестиційного проекту по придбанню телемедичного обладнання для Червоненської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Заводській, 6, смт. Червоне Андрушівського району в розмірі 10% вартості одного комплекту, а саме в сумі 11000 грн. (Одинадцять тисяч гривень 00 копійок) на 2020 рік.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи. 

 

Селищний  голова                                                      Юрій ЯЩУК