Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (12 проєкт): Про затвердження положення про Гуманітраний відділ в новій редакції

Червоненська селищна рада 

Житомирської області

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

ХІІ сесія VIII скликання

від  16 вересня 2021 року                                                                             №

 

Про затвердження положення про

Гуманітраний відділ в новій редакції

 

Відповідно до ст. 26, ст. 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  14, 15 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», рішення одинадцятої сесії восьмого скликання Червоненської селищної ради  від 20.08.2021 року № 260 «Про внесення змін до структури апарату Червоненської селищної ради та її виконавчих органів, інших виконавчих органів», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Змінити назву «Відділ освіти та економічного розвитку Червоненської селищної ради» на «Гуманітарний відділ Червоненської селищної ради».

2. Затвердити Положення про Гуманітарний відділ Червоненської селищної ради (додається).

3. Начальнику Гуманітарного відділу Червоненської селищної ради Рогаль О.В.,  забезпечити здійснення державної реєстрації Положення, відповідно до вимог чинного законодавства України про що повідомити селищну раду в місячний термін.

4. Визнати таким, що втратило чинність Положення про відділ освіти   та економічного розвитку Червоненської селищної ради, затверджене рішенням п’ятдесятої позачергової  сесії сьомого скликання Червоненської  селищної ради від 26.11.2019 року «Про внесення змін до структури Червоненської селищної ради на 2019 рік».           

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування.

 

 

 

Селищний голова                                                                Юрій ЯЩУК