Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про розгляд листа відділу в Андрушівському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області (34 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Тридцять четверта позачергова сесія                                                                        сьомого скликання

Від 17 липня 2018 року    

 

Про розгляд листа відділу в Андрушівському районі

Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області

 

     Розглянувши лист відділу в Андрушівському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області № 0-6-0.20-122/101-18 від 11.07.2018р., заслухавши інформацію спеціаліста-землевпорядника селищної ради Шевцова В. О. про розгляд питання щодо погодження надання дозволу на розроблення документації із землеустрою відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів Червоненської селищної ради ОТГ відповідно розпорядження КМУ від 31.01.2018р. № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», керуючись  ст. 116, 118, 121, 122 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити у погодженні надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою оформлення права власності на неї для ведення особистого селянського господарства яка розташована за межами населеного пункту с. Крилівка Червоненської селищної ради ОТГ гр. Капралову О.В. у зв’язку із невідповідністю місця розташування земельної ділянки так як дана земельна ділянка передається у власність іншому громадянину.

2. Спеціалісту - землевпоряднику селищної ради довести дане рішення до відділу в Андрушівському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

 

 

Селищний голова                                                                   Ю.В.Ящук