Про створення постійних комісій Червоненської селищної ради

Червоненська селищна рада

об’єднаної територіальної громади

Андрушівського району Житомирської області

Перша сесія

першого скликання

від 24 листопада  2015 року

„Про створення постійних комісій

Червоненської селищної ради”

Розглянувши пропозицію Червоненського селищного голови Ящука Ю. В. та депутатів Червоненської селищної ради 1 скликання, керуючись п. 2 ст. 26, ст. 47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, Червоненська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

Створити постійні комісії Червоненської селищної ради 1 скликання  о т г :

1. Комісія з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи.
  2. Комісія з питань  освіти, культури, молоді, фізичної культури, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування.

Селищний голова                                                                 Ю. В. Ящук