Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про розгляд листа Андрушівського відділення Бердичівського відділу Головного Управління національної поліції в Житомирській області (60 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

Шістдесята сесія                                                                сьомого скликання

від  23.09. 2020 року

 

Про розгляд листа Андрушівського відділення

Бердичівського відділу Головного Управління

національної поліції в Житомирській області

 

     Відповідно п. 23 ст.26, ст.ст.61,64,65 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 105 Закону України «Про Національну поліцію», розглянувши лист начальника Андрушівського відділення Бердичівського відділу Головного Управління національної поліції в Житомирській області за № 3703/204/01-2020 від 23.09.2020 року, для виконання покладених на працівників поліції повноважень по протидії злочинності та належному забезпеченню публічної безпеки і порядку, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  Програму «Безпечна громада» Червоненської селищної ради на 2020 рік (додається).

2. Внести зміни до селищного бюджету на 2020 рік:

2.1. Надати субвенцію з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів Головному Управлінню національної поліції в Житомирській області для Андрушівського відділення поліції Бердичівського відділу в сумі 49 000 (сорок дев’ять тисяч) гривень, на закупівлю камер відео спостереження та 11 000 (одинадцять тисяч) гривень на встановлення камер відео спостереження на території смт. Червоне.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

 

Селищний голова                                                               Юрій ЯЩУК