8 скликання (9 сесія): Про зміну назви та затвердження cтатуту «Глинівецький ліцей» Червоненської селищної ради Житомирської області у новій редакції

IX сесія VIII скликання

від 10 червня 2021 року                                                                                  № 215

Про зміну назви та затвердження

cтатуту «Глинівецький ліцей» Червоненської

селищної ради Житомирської області

у новій редакції

Керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», відповідно до статей 57, 78 Господарського кодексу України, статей 89, 90 Цивільного кодексу України, пункту 11 частини 1 статті 15 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України в галузі освіти установчих документів, враховуючи висновок спільного засідання постійних комісій, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити назву Глинівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Андрушівського району Житомирської області (код ЄДРПОУ 20408447) на «Глинівецький ліцей» Червоненської селищної ради Житомирської області.

2. Визначити, що освітня діяльність «Глинівецького ліцею» Червоненської селищної ради Житомирської області здійснюється на першому, другому та третьому рівнях повної загальної середньої освіти.

3. Визначити, що ведення бухгалтерського обліку, фінансово-господарської діяльності та звітності в «Глинівецькому ліцеї» Червоненської селищної ради Житомирської області здійснюється самостійно з урахуванням вимог нормативно-правових актів з 01 січня 2022 року.

4. Затвердити Статут «Глинівецького ліцею» Червоненської селищної ради Житомирської області в новій редакції (додається).

5. Директору «Глинівецького ліцею» Червоненської селищної ради Житомирської області Богайчуку І.Д. до 01 вересня 2021 року здійснити державну реєстрацію Статуту в новій редакції та інших змін у статутних відомостях закладу, відповідно до вимог чинного законодавства України про що повідомити селищну раду в місячний термін.

6. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров'я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування.

Секретар ради                                                                      Неля БЕЗНОСКО