С Т А Т У Т «Крилівська гімназія» Червоненської селищної ради Житомирської області

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

IX  сесія VIII скликання

від 10 червня 2021 року                                                                         № 214

Про зміну назви та затвердження

статуту «Крилівської гімназії»

Червоненської селищної ради

Житомирської області  у новій редакції

Керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», відповідно до статей 57, 78 Господарського кодексу України, статей 89, 90 Цивільного кодексу України, пункту 11 частини 1 статті 15 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України в галузі освіти установчих документів, враховуючи висновок спільного засідання постійних комісій, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити назву Крилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Андрушівського району Житомирської області (код ЄДРПОУ 20409636) на «Крилівську гімназію» Червоненської селищної ради Житомирської області.

2. Визначити, що освітня діяльність «Крилівської гімназії» Червоненської селищної ради Житомирської області здійснюється на першому та другому рівнях повної загальної середньої освіти.

3. Визначити, що ведення бухгалтерського облікує, фінансово-господарської діяльності та звітності в «Крилівській гімназії» Червоненської селищної ради Житомирської області здійснюється самостійно з урахуванням вимог нормативно-правових актів з 01 січня 2022 року.

4. Затвердити Статут «Крилівської гімназії» Червоненської селищної ради Житомирської області в новій редакції (додається).

5. Директору «Крилівської гімназії» Червоненської селищної ради Житомирської області до 01 вересня 2021 року здійснити державну реєстрацію Статуту в новій редакції та інших змін у статутних відомостях закладу, відповідно до вимог чинного законодавства України про що повідомити селищну раду в місячний термін.

6. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров'я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування.

Секретар ради                                                                 Неля БЕЗНОСКО

ЗАТВЕРДЖЕНО

Юрій ЯЩУК