Про внесення змін до рішення 22 сесії 7 скликання від 22.06.2017р.

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

Двадцять дев’ята  сесія                                                                                          сьомого скликання

Від 22 лютого 2018 року

Про внесення змін до рішення

22 сесії 7 скликання від 22.06.2017р.

Заслухавши інформацію спеціаліста -  землевпорядника селищної ради Шевцова В.О. з метою об’єктивного забезпечення надходжень до місцевого бюджету, керуючись ст. 269, 270, 271, 274, 277, 284 Податкового кодексу України, ст. 1, 26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  селищна рада

Вирішила:

1. Внести зміни до рішення 22 сесії 7 скликання від 22.06.2017р. Червоненської селищної ради а саме пункт перший викласти в такій редакції.

1.1.  Встановити ставки земельного податку на земельні ділянки нормативно-грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження) на території населених пунктів Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади а саме смт. Червоне, с. Глинівці, с. В.Мошківці, с. М.Мошківці, с. Забара,

с. Котівка, с. Крилівка на 2018 рік:

- для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд – 0,05% від  нормативно-грошової оцінки;

- для ведення особистого селянського господарства – 0,3% від  нормативно-грошової оцінки;

- для ведення садівництва - 0,3% від  нормативно-грошової оцінки;

- для  індивідуального  дачного  будівництва  -  0,05% від  нормативно-грошової оцінки;

- длябудівництваіндивідуальнихгаражів-0,3% віднормативно-грошової оцінки;

- для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – 1,0% віднормативно-грошової оцінки;

- землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та іншого призначення, землі лісового господарства 7,0% віднормативно-грошової оцінки.

1. . Пункт другий викласти в такій редакції.

2.1. Затвердити ставки земельного податку на земельні ділянки нормативну грошову оцінку яких не проведено на території Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади розташованих за межами населених пунктів а саме смт. Червоне, с. Глинівці, с. В.Мошківці, с. М.Мошківув, с. Забара, с. Котівка, с. Крилівка на 2018 рік:

-  фізичним особам:

- для ведення особистого селянського господарства – 0,3%;

- для ведення садівництва - 0,3%;

- для  індивідуального  дачного  будівництва  -  0,05%;

- длябудівництваіндивідуальнихгаражів-0,3%;

- для сільськогосподарських угідь – 0,3% від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

- юридичним особам:

- для ведення особистого селянського господарства – 5,0%;

- для ведення садівництва - 5,0%;

- для  індивідуального  дачного  будівництва  -  5,0%;

- длябудівництваіндивідуальнихгаражів-5,0%;

- для сільськогосподарських угідь – 5,0% від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

- для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – 5,0% віднормативно-грошової оцінки;

- землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та іншого призначення, землі лісового господарства 5,0% віднормативно-грошової оцінки.

3. Всі інші пункти рішення 22 сесії 7 скликання від 22.06.2017р. Червоненської селищної ради залишаються без змін.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                                         Ю.В.Ящук