8 скликання (13 сесія): Про передачу службового автомобіля

Житомирської області

ХІІІ позачергова сесія VIII скликання

від  08 жовтня 2021 року                                                                              325

Про передачу службового автомобіля

Керуючись статтями 26, 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,відповідно до Цивільного Кодексу України, Закону України «Про національну поліцію» Наказу  Міністерства Внутрішніх Справ України від 28.07.2017 № 650 «Про затвердження Інструкції з організації діяльності дільничних офіцерів поліції», з метою ефективного виконання покладених на дільничного офіцера поліції завдань відповідно до законодавства України, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати на умовах тимчасового безоплатного користування службовий автомобіль: марка – ЗАЗ 110217, колір - червоний, номерний знак – 01209 ВА, тип ТЗ – легковий хетчбек, рік випуску – 2003, який є власністю та перебуває у володінні та управлінні – Червоненської селищної ради, старшому дільничному офіцеру поліції.

2. Встановити термін тимчасового безоплатного користування автомобілем з 01.10.2021 року по 31.12.2021 року.

3. Визначити місце стоянки автомобіля гараж КНП "АЗПСМ" Червоненської селищної ради за адресою: вул. Заводська, 6, смт. Червоне, Бердичівського району, Житомирської області. Відповідальним за збереження автомобіля призначити старшого дільничного офіцера поліції - Яковчука Я.М.

4. Передати разом з автомобілем паливно-мастильні матеріали. Щомісячно, починаючи з 01.10.2021 року, згідно акту-прийому передачі, передавати паливно-мастильні матеріали у таких кількостях: бензин - 10 л. та газ нафтовий80 л. Встановити норму витрати бензину та газу нафтового на 100 км. пробігу у таких значеннях: бензин 6,4 л., газ нафтовий 8,0 л.

5. Передачу майна здійснити згідно акта-прийому передачі за формою, затвердженою рішенням селищної ради № 115.

6 . Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

Селищний голова                                                                              Юрій ЯЩУК

Рішення розроблено відділом правового, організаційно-інформаційного забезпечення, документообігу, цивільного захисту та мобілізаційної роботи

Головний спеціаліст відділу                                                               Інна ПАРФЕНЮК

ПОГОДЖЕНО:

Заступник селищного голови

з питань діяльності виконавчих

органів ради                                                                                         Павло БОЛОТІН

Головний спеціаліст бухгалтер                                                        Тетяна ПРИВЕРЕНДА