Про затвердження відповідального за здійснення технічного нагляду під час виконання робіт з капітального ремонту частини приміщення Крилівської ЗОШ І-ІІ ст (48 сесія)

Андрушівського району Житомирської області

Сорок восьма позачергова сесія                                      сьомого скликання

від 24 вересня  2019 року

Про затвердження відповідального

за здійснення технічного нагляду

під час виконання робіт з капітального

ремонту частини приміщення Крилівської ЗОШ І-ІІ ст

Згідно з п. 42 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 року №903 «Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об’єктів архітектури», а саме Порядку здійснення технічного нагляду під час будівництва об’єкта архітектури, враховуючи висновки постійних комісій селищної ради, селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити відповідальним за здійснення технічного нагляду Альшевського Олексія Костянтиновича по об’єкту «Капітальний ремонт частини приміщення з влаштуванням санвузлів Крилівської ЗОШ І-ІІ ступенів по вул. Заможного, 2а в с. Крилівка Андрушівського району Житомирської області», копія кваліфікаційного документу  додається.

2. Відповідального за здійснення технічного нагляду, забезпечити протягом усього періоду будівництва дотримання проектних рішень та вимог державних стандартів, будівельних норм і правил, а також контроль за якістю та обсягами робіт, виконаних під час капітального ремонту.

3. У разі виявлення порушень або відхилень у роботі підрядної організації, відповідальний за технічний нагляд повинен повідомити замовника та відповідні інспекції державного архітектурно-будівельного контролю для вжиття ними заходів згідно із законодавством.

Селищний голова                                                                         Ю.В. Ящук