Житомирська область, Бердичівський район

Про внесення змін до програми розвитку освіти Червоненської ОТГ на 2019-2021 роки (61 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Шістдесят перша позачергова сесія                                 сьомого скликання

від  20.10.2020 року

Про внесення змін до програми

розвитку освіти Червоненської ОТГ

на 2019-2021 роки

Керуючись ст.26, ст.50,64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно Закону України «Про освіту», Закону України «Про дошкільну освіту», селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до програми розвитку освіти Червоненської ОТГ на 2019-2021роки, затвердженої рішенням сорокової сесії сьомого скликання від 22.12.2018року «Про затвердження Програм» та викласти її в новій редакції.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та  охорони  природи.

Секретар ради                                                               Галина КОЗИРЕНКО