Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про передачу у власність земельної ділянки (2 проєкт_1)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

Друга  сесія   восьмого  скликання

від 17 грудня 2020 року                                                                                       №__

 

Про передачу у власність

земельної ділянки

           

            Відповідно до Закону України « Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 116, 118, 121, 122, Земельного Кодексу України, статтями 30, 56 Закону України «Про землеустрій»  зі змінами та доповненнями розглянувши заяву гр. Працько Вікторії Вікторівни  номер облікової картки платника податків 3250822744, жительки  с Княжичі вул. Воздвиження (Леніна) буд. 9 кв. 6, Києво - Святошинського району, Київської області ,  щодо передачі у власність земельної ділянки на рівні земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, враховуючи свідоцтво про право на спадщину за законом НМК 569596, довідку  видану виконавчим комітетом Червоненської селищної ради по населеному пункті Глинівці про прийняття участі у жеребкуванні розпайованого КСП "Глинівецьке" витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:    

1. Передати у власність земельну ділянку на рівні земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Працько Вікторії Вікторівні   за № 149 загальною площею 3,6312 га., кадастровий номер земельної ділянки 1820382800:02:000:0101 що розташовані за межами с. Глинівці Червоненської селищної ради Андрушівського району Житомирської області за рахунок земель розпайованого КСП "Глинівецьке".

2. Власнику земельної ділянки взяти до відома, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права власності на неї, відповідно до Земельного кодексу України.

3. Рекомендувати  гр. Працько В.В.  повідомити Червоненську селищну раду про державну реєстрацію речового права на земельну частку (пай) № 149 для внесення змін в земельно-облікові документи.

4. Спеціалісту землевпоряднику першої категорії Сокірко Т.В. внести зміни в земельно – облікові документи.

 

 

 

Селищний голова                                                                                  Юрій ЯЩУК